Akce, novinky

St.Patrick day restaurace Pardubice
březen 16

ST.PATRICK DAY! MEGA AKCE!

Držte si klobouky! Bude to hóódně velký! Tradiční oslavy St.Patrick DAY jsme letos přichystali na sobotu 16. března. Uvidíte a uslyšíte živou kapelu Beerberries, která bude hrát oblíbené irské písničky. A budete soutěžit a vyhrávat: za vypité panáky pro vás máme nachystaných spoustu dárků, včetně oblíbených Guinness klobouků! Startujeme ve 20 hodin. Rezervujte si svá oblíbená místa včas! Těšíme se na vás!
Zobrazit všechny novinky

Rezervace míst:
tel.466 614 200
Rezervace přijímáme jen telefonicky nebo osobně!

Rezervovat On-line rezervace Restu.cz
Recenze a hodnocení Hele.cz
Otevírací doba:
pondělí: 8.00 – 01.00 hod
úterý: 8.00 – 01.00 hod
středa: 8.00 – 01.00 hod
čtvrtek: 8.00 – 01.00 hod
pátek: 8.00 – 04.00 hod
sobota: 10.30 – 04.00 hod
neděle: 10.30 – 24.00 hod

Napište nám

Chystáte se do Patricka poprvé?

Pokud jste v naší restauraci nikdy nebyli, bude se vám určitě hodit malá prohlídka našeho interiéru. Máme skvělý a dobře vybavený bar, stoly se samovýčepem a spoustu míst pro vás i vaše přátele. Určitě se vám u nás bude líbit, naživo to je ještě lepší než na fotkách.
Zobrazit více...

Oslavy Svátku svatého Patricka 2022 – aneb další MEGA akce!

Tyhle dvoujdenní oslavy St.Patrick's DAY jsme si užili všichni! Po covidových opatřeních přišla spousta zábavychtivých návštěvníků a my věříme, že všichni odcházeli s plnými bříšky a hlavou plnou skvělých zážitků. Za odměnu jsme rozdávali spoustu dárků a oblíbené klobouky od Guinnesse. Po oba večery hrála živá irská kapela Beerberries a byla to pořádná jízda! Příští rok přijďte i vy, nebudete litovat!
Zobrazit více...

Travesti show - tolik energie a zábavy jste neviděli! pátek 21. února 2020

Všichni, kdo tuto akci vynechali mohou litovat. Protože Vlasta Wild, Chi Chi Tornádo i Neira Delairo předvedly neskutečnou show plnou spousty převleků, zábavy a čisté energie. Byla to pecka! Koukněte na fotky!
Zobrazit více...

AC–DC Revival Band opět řádili! pátek 24. ledna 2020

Rok 2020 jsme začali pěkně zostra živým vystoupením oblíbené revivalové kapely AC/DC. Klukům to skvěle hrálo a prostor pro tanec byl stále plný. Byl to super večer!
Zobrazit více...

Travesti show na jedničku! pátek 18. října 2019

Holky Vlasta Wild, Naira Delairo a Chi-Chi Tornádo opět předvedly show plnou akce a skvělých převleků. Pokud jste si tuto vypečenou akcičku nechali ujít, koukněte alespoň na několik fotografií. Ale naživo to bylo mnohem lepší!
Zobrazit více...

U2 revival Desire hráli peckově! pátek 27. září 2019

Poslední zářiový víkend k nám nemohl Bono z Irska dorazit, tak místo opravdických U2 přijel jejich nejlepší český revival. A nelitoval nikdo z návštěvníků! Všichni jsme si užili největší pecky U2 a taneční parket byl po celou dobu plný. Těšíme se na další koncert!
Zobrazit více...

AC-DC revival band LIVE! pátek 14. října 2016

Tak to byl opravdu velký rockový nářez! V naší restauraci vystoupil AC-DC revival band! Užili jsme si to všichni.
Zobrazit více...

U2 v Patrickovi! pátek 23. září 2016

Pozvání do naší restaurace St. Patrick přijala skupina revival band U2 - nejlepší český U2 revival! Poslechli a zazpívali jsme si ty nejznámější hity a prožili opravdu nezapomenutelný večer!
Zobrazit více...

St. Patrick DAY! sobota 12. března 2016

Tradiční a nejoblíbenější irský svátek v restauraci St. Patrick! Rozdávali jsme klobouky Guinness a dárky za vypité panáky whisky :) Večer nám zahrála LIVE irská kapela.
Zobrazit více...

MIKULÁŠSKÁ pro vaše děti! pátek 5. prosince 2014

Tak jako každý rok jsme uspořádali MIKULÁŠSKOU, na kterou se přišel podívat i čert s mikulášem – ten hodným dětem nadělil dárky a zlobivci dostali domluveno. Po rozdání dárků jsme dětem pustili pohádky a na závěr jsme si udělali prima dětskou diskotéku :)
Zobrazit více...

Zábavné odpoledne pro děti z Dětského domova Pardubice 22. října 2014

Naše restaurace St. Patrick se zapojila do zábavného odpoledne pro děti z Dětského domova Pardubice a připravili jsme pro děti tříchodovou večeři u nás v St. Patricku.
Děti si u nás pochutnaly a moc si to užily!!
Zobrazit více...

Slavnostní naražení první várky slavného českého ležáku Pilsner Urquell neděle 19. října 2014

Naše restaurace st. Patrick byla jedna z mála v Pardubicích, kde jste měli možnost ochutnat pivo z vychlazeného dubového sudu s nefiltrovaným pivem Pilsner Urquell.
Atmosféru roku 1842 v naší restauraci navodili plzeňští sládkové a skupina herců v dobových kostýmech i koňský povoz. Na programu bylo naražení dubového sudu s nefiltrovaným plzeňským ležákem, přípitek a samotná oslava první várky Pilsner Urquell.
Zobrazit více...

U2 REVIVAL LIVE! pátek 17. října 2014

Opět jsme k nám pozvali DESIRE - U2 REVIVAL (nejlepší český U2 revival), kteří živě zahráli největší hity irských U2. A jako vždy jsme si všichni zazpívali a pořádně si užili!
Zobrazit více...

Travesti SHOW! pátek 26. září 2014

Vlasta Wild, Julia Landis a Stefany opět předvedly show jak se patří! Skupinu Crazy Goddess u nás vidíme vždy rádi a všichni jsme si tuto super akci perfektně užili!
Zobrazit více...

Guns N' Roses! sobota 20. září 2014

Guns and Roses v Pardubicích! Tedy nebyli to ti praví, ale revival byli naprosto skvělí a v ničem za originálem nezůstali pozadu. Skvělá zábava a perfektní muzika – nebo snad víte, jak strávit sobotní večer lépe?
Zobrazit více...

Na stojáka! středa 10. září 2014

Opětovná extra porce té nejlepší zábavy – Karel Hynek, Lukáš Pavlásek a Daniel Čech skvěle pobavili nás, ale především naše publikum. A určitě tu nebyli naposledy!!
Zobrazit více...

Mexický večer! pátek 18. dubna 2014

V pátek 18. dubna 2014 jsme v naší restauraci uspořádali Mexický večer. Vařili jsme mexické speciality a hráli vám živě praví mexičané. Celý večer jsme soutěžili s tequilou OLMECA o krásná mexická sombrera – za každé 3 panáky tequily jste od nás dostali sombrero zdarma!!!
Zobrazit více...

NA STOJÁKA live! MEGA AKCE! středa 9. dubna 2014

Pro velký úspěch jsme v naší pardubické restauraci St.Patrick opět zajistili live představení NA STOJÁKA!
Vystoupila Ester Kočičková, Petr Vydra a Dominik Heřman Lev. Kdo přišel, nelitoval!
Zobrazit více...

Irský svátek St. Patrick´s Day sobota 15. března 2014

Oslavili jsme spolu s vámi svátek svatého Patrika – nejoblíbenější svátek v Irsku (a náš taky :)) Připravili jsme pro vás dárky od pánů Guinesse a Jamesona! Živě nám zahrála irská kapela Beerberries a tančili irští tanečníci. Pokřtili jsme CD skupiny Beerberries a tento svátek jsme pořádně oslavili.
Zobrazit více...

TRAVESTI SHOW with special guest star: Chichi Tornado! pátek 21. února 2014

Opět jsme vás pozvali do naší restaurace st. Patrick na travesti skupinu Crazy Goddess, tentokrát se speciálním hostem Chichi Tornádo. Akce to byla parádní a všichni jsme si ji užili.
Zobrazit více...

MEGA AKCE! NA STOJÁKA live! čtvrtek 16. ledna 2014

Známá Stand up comedy show NA STOJÁKA se tentokrát uskutečnila u nás - v naší restauraci St.Patrick. Moc jsme se těšili na vystoupení Karla Hynka, Daniela Čecha a Lukáše Pavláska.
Nezklamali. Bylo to VÝBORNÉ! Pobavili se všichni!!!
Zobrazit více...

Anglický den sobota 7. prosince 2013

V sobotu 7. prosince jsme v naší restauraci StPatrick připravili ANGLICKÝ DEN se vzpomínkou na Johna Lennona. Podávalo se tematické speciální večerní menu v anglickém stylu a bylo připraveno mnoho dalších překvapení! Živě nám zahrála skupina Cate. Kdo nedorazil, litoval!
Zobrazit více...

Čertovská párty čtvrtek 5. prosince 2013

I naši restauraci St. Patrick navštívil letošní rok mikuláš, čert a anděl. Zlobivým dětem čert malinko domluvil a těm hodným rozdal vlídný mikuláš dárečky.
Pro děti bylo připraveno divadýlko a po rozdání všech dárečků pekelná dětská diskotéka. Čert si nikoho neodnesl a všechny děti odcházely s dárky a úsměvy spokojené domů.
Zobrazit více...

TRAVESTI SHOW with special guest star: Roxana Primeri pátek 15. listopadu 2013

Byla u nás další a všemi velmi oblíbená TRAVESTI SHOW, tentokrát se speciálním hostem Roxanou Primeri! Nálada byla výborná a pořádně jsme si to užili.
Zobrazit více...

SVATOMARTINSKÉ HODY s cimbálovkou sobota 9. listopadu 2013

V sobotu 9. listopadu se u nás konaly tradiční SVATOMARTINSKÉ HODY navíc s živou cimbálovou hudbou Majeran. Podávali jsme speciální husí menu spojené s ochutnávkou vín.
Zobrazit více...

U2 REVIVAL LIVE! sobota 19. října 2013

Protože jste si to přáli, a protože i my milujeme irskou kapelu U2, pozvali jsme už podruhé k nám do restaurace Stpatrick skupinu U2 DESIRE, která nám ŽIVĚ zahrála oblíbené hity U2. Zavzpomínali jsme a moc si to užili!

Zobrazit více...

Slavný plzeňský ležák slavil narozeniny i v naší restauraci sobota 19. října 2013

5. října 1842 uvařili v Plzni první zlatý ležák svého druhu na světě.
Naše restaurace byla jedna z mála, kde se oslava tohoto výročí v Pardubicích uskutečnila!
Atmosféru roku 1842 navodil plzeňský sládek, skupina herců v dobových kostýmech a koňský povoz.
Na programu bylo naražení dubového sudu s nefiltrovaným plzeňským ležákem, přípitek a samotná oslava první várky Pilsner Urquell! Kdo přišel, nelitoval!
Zobrazit více...

TRAVESTI SHOW with special guest star: CHI CHI TORNADO pátek 20. září 2013

Proběhla u nás další MEGA AKCE! Travesti show se speciálním hostem CHI CHI TORNADO!! Děkujeme travesti skupině CRAZY GODDESS a v neposlední řadě skvělému Dj "VÁCLAV"! Bavili jsme se všichni až do brzkých ranních hodin :)
Zobrazit více...

Zahájení Pardubického festivalu vína čtvrtek 22. srpna 2013

V naší restauraci se zahajoval letošní Festival vína. Prezentace byla jako vždy skvělá!
Zobrazit více...

Golfový turnaj St. Patrick - Golf country club Svobodné Hamry středa 21. srpna 2013

Naše restaurace se skvěle prezentovala skvělými jídly na golfovém turnaji ve Starých Hamrech. Užili jsme si to všichni!
Zobrazit více...

U2 LIVE! pátek 17. května 2013

Připravili jsme pro vás LIVE kapelu - v naší restauraci vystoupila U2 revival DESIRE. Zahráli nám oblíbené hity této irské kapely a všichni jsme si to pořádně užili.
Zobrazit více...

Anglický den pátek 10. května 2013

V naší restauraci St.Patrick jsme připravili jedinečný ANGLICKÝ DEN. Připravili jsme pro vás speciální anglické menu po celý den a výběr z anglických specialit k obědovému pátečnímu menu. Čekali na vás oblíbené drinky a speciální tematická výzdoba v anglickém stylu.Byla i živá hudba – zahráli nám lonští talenti Rock For People - kapela CATE.
Zobrazit více...

KSČ PÁRTY! pátek 3. května 2013

Jako každý květen i letos jsme uspořádali v pardubické restauraci St.Patrick oblíbenou KSČ PÁRTY. Restauraci jsme patřičně vyzdobili - prapory ČSSR, SSSR spolu se soudruhy G. Husákem a V.I.Leninem v popředí. Otevřeli jsme i náš vlastní TUZEX! Hráli jsme písně totalitního režimu, přivítali vás pionýři v šátcích, ale také svazáci a svazačky! Dopadlo to jako vždy – mega super a je to naše neojblíbenější akce roku!
Zobrazit více...

CELTIC WITCH NIGHT sobota 27. dubna 2013

Večer v sobotu 27. dubna jsme pro vás přichystali NOC KELTSKÝCH ČARODĚJNIC. Čekala vás noc plná prima zábavy, hrála živá kapela a noc plnou kouzel a čárů jsme si pořádně užili.
Zobrazit více...

Havana tour de BAR pátek 19. dubna 2013

19. dubna v ČEZ areně v Pardubicích jsme se zúčastnili barmanské soutěže a párty nejlepších podniků - Havana tour de BAR. Děkujeme všem, že jste se přišli pobavit a za velkou podporu našich domácích borců!!
Zobrazit více...

Rautík

Chcete mít taky takový raut? Neváhejte nás kontaktovat. Vše připravíme, zařídíme a těšíme se na vás!
Zobrazit více...

Travesti SHOW se speciálním hostem! pátek 29. března 2013

V pátek 29. března 2013 se u nás v restauraci St.Patrick uskutečnila první TRAVESTI SHOW tohoto roku! Čekala na vás pořádná show tak, jak ji máte rádi. Vystoupila travesti skupina Crazy Goddess se speciálním hostem Chichi Tornado. Jako vždy zážitek veliký a nezapomenutelný!!! Všichni jsme si to pořádně užili!
Zobrazit více...

Irský svátek St. Patrick´s Day sobota a neděle 16. - 17. března 2013

Jako každý rok jsme slavili nejoblíbenější irský svátek St.Patrick's Day! Oslavy byly veliké - čekaly na vás dárky, spousty překvapení a Guinness a Jameson tekly jako vždy proudem! V sobotu vystoupila úžasná irská kapela!
Zobrazit více...

5. narozeniny naší restaurace St. Patricka středa 13. března 2013

Oslavili jsme, se všemi známými i neznámými, půlkulaté narozeniny naší restaurace St. Patrick. Těšíme se na příští rok a další narozeniny!!!
Zobrazit více...

MIKULÁŠSKÁ středa 5. prosince 2012

Pro vaše děti jsme jako každý rok připravili v naší restauraci St.Patrick tradiční MIKULÁŠSKOU OSLAVU. Pro zlobivé děti si přišel náš čert, hodným dětem rozdal hodný mikuláš dárky. Bylo u nás dětské dicso, pekelská párty a bohaté občerstvení. S dětmi jsme si to pekelně užili :)
Zobrazit více...

Travesti SHOW pátek 23. listopadu 2012

Bylo to svěží, bláznivé a nepřekonatelné!! TRAVESTI SHOW opět v pardubické restauraci StPatrick!  Vystoupila skupina Crazy Goddess – Julia Landis a Vlasta Wild. Host večera - Madonna Daniela Maxová a Roxana Primeri. Zábava jako vždy super!!!
Zobrazit více...

MORAVSKÝ VEČER s cimbálovkou u příležitosti svatomartinských oslav sobota 10. listopadu 2012

Jako každý rok proběhly u nás v restauraci St.Patrick oblíbené Svatomartinské oslavy – proto jsme opět připravili MORAVSKÝ VEČER S CIMBÁLOVKOU. Hudba byla jako vždy super a k ní nechybělo speciální Svatomartinské husí menu a ochutnávka Svatomartinských vín!
Zobrazit více...

CAPTAIN MORGAN sobota 20. října 2012

Byl u nás pirát s hosteskama a truhlou
plnou dárků :)
Promo na podporu rumu CAPTAIN MOORGAN.
Zobrazit více...

AC-DC LIVE hudba! pátek 19. října 2012

Velká akce - živá kapela BALLBREAKER, která hrála fláky AC/DC!!!! Bylo narváno, byl to nářez a velká pecka!!
Zobrazit více...

Jameson párty pátek 13. října 2012

Byla u nás JAMESON PÁRTY. Promo na podporu whisky JAMESON.
Zobrazit více...

Travesti SHOW! pátek 21. září 2012

TRAVESTI SHOW se skupinou Crazy Goddess byla opět pecka! Vystoupila Julia Landis, Vlasta Wild a jako speciální host Issabell Vallente. Bylo to jako vždy famózní!!!
Zobrazit více...

Autobus JAMESON úterý 4. září 2012

Byl přistaven autobus přímo z Irska, kde se dělala prezentace nejznámější a nejoblíbenější whisky JAMESON.
Zobrazit více...

Slavnosti vína čtvrtek 23. srpna 2012

Zahajovali jsme letos PARDUBICKÝ FESTIVAL VÍNA pro partnery a zvané hosty festivalu.
Zobrazit více...

Pečená krůta

Pavel Poláček se synem Davidem a krůta, kterou vyhrál na golfovém turnaji dne 9.6.2012. V naší restauraci si ji nechal profesionálně připravit a pozval všechny své kamarády.
Zobrazit více...

Irská noc - večírek pro klienta

V naší restauraci pořádáme i soukromé akce – v tomto článku si můžete prohlédnout video z listopadu 2009, kdy jsme nabídli tento program: irská kapela, irské tance, dámské houslové trio, Železný Zekon, soutěže, irské speciality atd. Akce trvala až do rána. Chcete se také dobře bavit? Kontaktujte nás!
Zobrazit více...

Travesti SHOW! pátek 15. června 2012

Uspořádali jsme opět vámi oblíbenou Travesti show! Vystoupila skupina CRAZY GODDESS a speciální host MADONNA. Měli jsme se opravdu na co těšit – čekali nás premiérová nová čísla! Akce se vydařila a byla to asi nejlepší párty, co se u nás v St.Patrick uskutečnila!!!!
Zobrazit více...

Country večer pátek 25. května 2012

Uspořádali jsme u nás Country večer! Zahrála nám country kapela ZÁTOKA. Společně jsme si zazpívali nebo jen poslechli příjemné hity.
Zobrazit více...

Degustace vín vinařství Dobrá vinice středa 23. května 2012

Degustace vín vinařství Dobrá vinice ve spojení se speciálním pěti chodovým menu ve stylu české klasiky se povedla na výbornou! Degustovalo se 9 vzorků vín, včetně vína Velké dobré bílé cuvée. Absolutní špička v ČR!
Bylo narváno a ohlasy byly velmi výborné, takže akci budeme určitě opakovat!!!
Zobrazit více...

KSČ PÁRTY 2012 AKCE ROKU! sobota 5. května 2012

Akce roku - KSČ PÁRTY 2012 - opět jsem uspořádali oblíbenou párty! Objevilo se totalitní oblečení, mávátka a vlajky, pionýrské nebo svazácké stejnokroje! DJ hrál hudbu dávno minulou, nechyběly céčka a další módní výstřelky režimu! Zavzpomínali jsme, popili a pořádně si to užili!
Zobrazit více...

Rockový večer s REGENT pátek 13. dubna 2012

Uspořádali jsme ROCKOVÝ VEČER S REGENT! Známá pardubická kapela hrála živě rockové pecky i vlastní repertoár. Tenhle večer jsme si užili parádně!
Zobrazit více...

Irský svátek St. Patrick´s Day sobota 17. března 2012

Oslavili jsme svátek svatého Patrika i u nás v restauraci St. Patrick. Live nám zahrála irská kapela, soutěžili jsme s irským pivem a užili jsme si spoustu zábavy!
Zobrazit více...

4. narozeniny St. Patricka pátek 9. března 2012

Oslavili jsme už 4-té narozeniny restaurace St. Patrick!! Narozeniny jsme pořádně zapili, společně jsme zapařili a pořádně si to užili!!
Zobrazit více...

AC-DC živá hudba! pátek 2. března 2012

V St. Patricku hrála živá kapela BALLBREAKER. OPĚT rozjela pecky od AC/DC do pozdních nočních hodin. Pak jsme pokračovali reprodukovanou hudbou pro tanec i poslech. Mega akce!!
Zobrazit více...

TRAVESTI SHOW Crazy Goddess! Host večera Roxana Primeri! pátek 17. února 2012

V pátek 17. února byla v restaruraci St. Patrick v Pardubicích super akce - oblíbená TRAVESTI SHOW. Vystoupili CRAZY GODDES (Julia Landis a Vlasta Wild) a jako speciální host Roxana Primeri.
Večer se velmi vydařil - bavili jsme se až do rána!
Zobrazit více...

Mikulášská pondělí 5. prosince 2011

V pondělí 5. prosince u  nás proběhla tradiční Mikulášská besídka. Stejně jako každý rok nás z pekla navštívil přísný ale spravedlivý čert, ale hlavně přišel vlídný mikuláš a krásný anděl, kteří rozdali všem dětem dárky.
Děti dostaly malé občerstvení a podívali se na divadélko s loutkami. Všechny děti byly nadšené!!
Zobrazit více...

TRAVESTI SHOW Crazy Goddess! Host večera CHI CHI TORNADO! pátek 2. prosince 2011

Opět se u nás uskutečnila dlouho očekávaná párty roku! TRAVESTI SHOW se skupinou Crazy Goddess! Speciální host večera: Chi Chi Tornado! Super večer!!!
Zobrazit více...

Cimbálovka a Svatomartinské oslavy! pátek 11. listopadu 2011

V pátek 11. listopadu jsme u nás pořádali Svatomartinské oslavy, na kterých hrála živá cimbálová kapela! Všichni jsme si to pořádně užili. Výborná byla Svatomartinská husa (speciální menu) a degustace Svatomartinských vín a k tomu skvělá hudba!!!
Zobrazit více...

Historická párty pátek 14. října 2011

Fenomenální úspěch měla znovu HISTORICKÁ PÁRTY. Navštívili nás šermíři, břišní tanečnice s leguány a hady.... Ponořili jsme se do tónů dobové hudby a všichni jsme si užili tu úžasnou historizující atmosféru...
Zobrazit více...

Travesti show pátek 16. září 2011

Bylo u nás opět pořádně narváno! Byla u nás opět TRAVESTI SHOW! Skvělá zábava a úžasní Crazy Goddess ve složení Julia Landis, Tiffany Magic, Vlasta Wild a jako host Madona! Jako vždy super zábava!
Zobrazit více...

Svatební tabule červen 2011

Rádi pro Vás připravíme např. i takovou svatební tabuli pro nejkrásnější den ve Vašem životě! Stačí jen vyslovit své představy a přání a všechno rádi splníme :)
Zobrazit více...

TRAVESTI SHOW s Crazy Goddess! pátek 20. května 2011

Opět u nás vystoupili oblíbení Crazy Goddess se svojí velkolepou TRAVESTI SHOW! Byla u nás tradiční a silná sestava: Julia Landis, Tiffany Magic a Vlasta Wild. Opět super akce!
Zobrazit více...

KSČ PÁRTY 2011 AKCE měsíce!! sobota 7. května 2011

Opět jsme pro vás připravili tradiční KSČ PÁRTY 2011! Oslavili jsme naši obětavou práci pro republiku a lid a rozjeli pořádnou jízdu s nadstranickou porcí vzpomínek na tu podivnou dobu, kdy nám vládli komunisté :) Oblékli jsme si pionýrské šátky, svazácké košile, do ruky vzali mávátka, zavzpomínali a pořádně u toho zapařili. K tanci a poslechu hrála hudba starého režimu (Michal David included!). Zahráli jsme si skořápky o céčka! No prostě jsme si to pořádně užili :)
Zobrazit více...

READY KIRKEN live! MEGA akce! sobota 16. dubna 2011

V sobotu 16. dubna to u nás v restauraci pořádně naživo a hlavně nahlas rozjeli oblíbení READY KIRKEN! Večer pak pokračoval zábavou a hudbou s DJ Evženem. Super akce!!
Zobrazit více...

Hudební večer s americkým muzikantem Timem Mc Manusem sobota 26. března 2011

Celý večer nám hrál na akordeon, různé hudební nástroje a zpíval americký muzikant Tim Mc Manus.
Zobrazit více...

TRAVESTI SHOW Crazy Goddess! Host večera CHI CHI TORNADO! pátek 18. března 2011

Opět u nás vystoupila oblíbená skupina CRAZY GODDESS se svou TRAVESTI SHOW! Julia Landis, Tiffany Magic, Vlasta Wild nás znovu přijeli dobře pobavit. Hostem večera byl CHI CHI TORNADO! Večer byl opravdu MEGA SUPER!!!
Zábava neskutečně perfektní, travesťáci dokonalý a narváno bylo k prasknutí!
Zobrazit více...

Svátek SVATÉHO PATRIKA čtvrtek 17. března 2011

Slavili jsme spolu s irskou kapelou a irskými tanci tradiční irský svátek - Svátek SVATÉHO PATRIKA!
Pilo se zelené pivo, rozdával se nejeden klobouk a chvílemi to v restauraci vypadalo jak v lese, samý klobouček :) Nálada byla super a všichni se do pozdních hodin skvěle bavili! Vyučoval se i irský tanec, živá kapela hrála výhradně irskou hudbu a celý večer byl v ryze irském podání. Účast byla opravdu hojná a na baru se pípa nezastavila ani na okamžik! Všichni jsme si to pořádně užili!
Zobrazit více...

Oslava 3. NAROZENIN naší irské restaurace! pátek 11. března 2011

Oslavili jsme 3. narozeniny naší irské restaurace. A oslavili jsme to ve velkém stylu!
Zobrazit více...

AC-DC BALLBREAKER - živá kapela! pátek 25. února 2011

Znovu u nás! AC-DC TRIBUTE BALLBREAKER - aneb rockový live večer v St.Patrick! Pořádně jsme si užili skladby AC-DC v podání živé kapely Ballbreaker. Opět to byla pekelná jízda!
Zobrazit více...

Ilona STRYOVÁ & GYPSY pátek 11. února 2011

Opět nás navštívila Ilona STRYOVÁ & GYPSY - to je vždy záruka dobré zábavy a skvělého zážitku, na který se dlouho vzpomíná! Tentokrát nám zahráli v gypsy stylu. Skvělá zábava, tanec a typická muzika – bylo to prostě super
Zobrazit více...

MAFIÁNSKÁ A GANGSTERSKÁ PÁRTY! sobota 5. února 2011

Po celý večer nám dobovou hudbu hrál Dj DRSNÝ GIUSEPPE.Dorazil profi gangsters´z Chicaga s tématickým doprovodným programem. Soutěžilo se např. o NEJ kostým, NEJ tanec atd. Obsluhovaly i lehké děvy... Velmi vás potěšilo speciální mafiánské menu, pro každého panák pašované whisky. Kostýmů bylo nepočítaně a zábava mimořádná.
Zobrazit více...

TRAVESTI SHOW s Crazy Goddess! pátek 21. ledna 2011

Opět v naší restauraci vystoupila skupina Crazy Goddess s oblíbenou a skvělou TRAVESTI SHOW! Zábava byla skvělá a radost až do rána :) Vystoupila Julia Landis, Tiffany Magic a Vlasta Wild. A všichni si užili pořádný DISCO!
Zobrazit více...

Pirátská párty pátek 10. prosince 2010

Pro uzavřenou společnost jsme pořádali pirátskou párty. Vydařila se velice!
Zobrazit více...

Travesti show neděle 12. listopadu 2010

Velmi podařená akce! Opět jsme pořádali travesti show. Všichni si to pořádně užili a bavili se do pozdních nočních hodin!
Zobrazit více...

Svatební tabule sobota 4. prosince 2010

Měli jsme tu čest uspořádat u nás další svatební hostinu. Svatba byla opět krásná a všichni svatebčané u nás byli maximálně spokojení! Ještě jednou přejeme novomanželům hodně štěstí a doufáme, že ten první krok u nás byl tím nejlepším začátkem jejich společného života!
Zobrazit více...

Mikulášská neděle 5. prosince 2010

Pro naše nejmenší jsme uspořádali Mikulášskou. Náš profesionální čert, anděl a mikuláš rozdali dárky všem dětem, které se k nám přišly podívat! Bylo připraveno občerstvení pro děti a speciální divadélko pro děti s loutkami (pohádka). Vše se podařilo a čert tentokrát odešel s prázdnou :)
Zobrazit více...

Minipivíčko s LICOREM 43 pátek 3. prosince 2010

Akce se opět vydařila a všichni se pořádně bavili!
Zobrazit více...

Rockový večer v St.Patrick pátek 26. listopadu 2010

Uspořádali jsme rockový večer - pecky a fláky hrála AC/DC živá kapela BALLBREAKER! Byl to opravdu pořádný odvaz! Kdo přišel, nelitoval!
Zobrazit více...

Ilona Stryová pátek 1. října 2010

Opět v Pardubicích a to u nás v Patrickovi vystoupila Ilona Stryová.
Nejen hrála jako vždy na housle, ale zpívala žánr, na jaký si jen člověk vzpomene… Hrálo se k poslechu i tanci – výborně interpretované písně Vondráčkové, Gotta, Abby, BoneyM – nač si kdo vzpomněl, včetně písní cikánských! ... a STÁLO TO ZA TO!!!
Zobrazit více...

BLU PÁRTY! Uvedení nového energy drinku! pátek 17. září 2010

Nejodvážnější párty u nás!! GOGO tanečnice po stolech, nálada byla úžasná, všichni se OPRAVDU ODVÁZALI a tancovalo se až do pozdních hodin, respektive do rána!
Zobrazit více...

Travesti SHOW! pátek 10. září 2010

Opět jsme uspořádali TRAVESTI SHOW a pozvali k nám velmi oblíbenou a žádanou skupinu CRAZY GODDESS. Vystoupili Julia Landis, Tiffany Magic, Vlasta Wild. Host večera: MADONNA. Zábava byla vynikající, všichni si to jako vždy pořádně užili a pařilo se až do rána!
Zobrazit více...

Mafiánská a gangsterská párty sobota 4. září 2010

Akce dopadla vážně super, proběhla přehlídka pánských i dámských modelů ala třicátá léta! S výherci s nejlepším převlekem, pak byla soutěž o nejlepší taneční pár. Všichni si to opravdu pořádně užili a bavili se. Perfektní zábava a atmosféra!!!
Zobrazit více...

Malibu párty 2010 sobota 14. srpna 2010

Opět velká tematická megashow se konala ve znamení tance a známé značky Malibu. Výzdoba opět ve stylu tichomořského ostrova, nádherné hostesky - nálada byla výborná. Tančilo se opravdu hodně a všichni si to užili...
Zobrazit více...

Svatba v St. Patrick sobota 26. června 2010

Svatba byla nádherná, pohádková a dle ohlasů se všem líbila a byli maximálně spokojení! Dodatečně ještě jednou přejeme novomanželům hodně štěstí a doufáme, že ten první krok u nás byl ten jeden z nejlepších!
Zobrazit více...

Travesti SHOW! pátek 11. června 2010

Opět jsme pro vás uspořádali TRAVESTI SHOW! Účinkující a zábava byli jako vždy vynikající, všichni si to řádně užili! Překvapením bylo několik nových čísel a hlavně dva hosté!!
Zobrazit více...

Divadelní pohádka pro nejmenší pondělí 31. května 2010

Speciální akce – poprvé jsme pro naše nejmenší připravili vyprávěnou a hranou pohádku formou divadla. Všichni společně jsme u nás oslavili Den dětí - poháry a pití bylo za akční ceny! Každé dítě dostalo "od mrože" dárek! Nejmenší si to pořádně užili a spokojení byli i rodiče :)
Zobrazit více...

II. KSČ párty sobota 8. května 2010

Znovu jsme otevřeli naši "komunistickou" party. Akce se opět vydařila - byla to pecka!! Hosté se bavili do pozdních ranních hodin!
Zobrazit více...

I. KSČ párty sobota 1. května 2010

Tak to byla zase jednou SUPER AKCE! Vše opět připomínalo dobu minulou - tématická výzdoba, nejen personál ale i spoustu hostů přišlo tématicky oblečených, pionýrský šátek měl snad každý! Zábava byla výborná a všichni se dobře pobavili a hlavně zavzpomínali!!
Zobrazit více...

Párty v bílém pátek 16. dubna 2010

V pátek 16. dubna jsme pořádali PÁRTY V BÍLÉM – vstup bílé oblečení, disco pařba byla až do rána bílého!
Zobrazit více...

Travesti SHOW! pátek 26. března 2010

Opět jsme zopakovali vámi velmi oblíbenou a žádanou TRAVESTI SHOW se skupinou CRAZY GODDESS v zastoupení Julie Landis, Tiffany Magic a slečny Vlasty. Zábava byla vynikající, všichni si to jako vždy pořádně užili!

Zobrazit více...

svátek Svatého Patrika středa 17. března 2010

Irský svátek Svatého Patrika se každoročně slaví 17.března! Teklo zelené pivo, jedlo se zelené, obarvené jídlo a dobroty připravené od kuchaře z Irska, všude trčel zelený klobouk a soutěžilo se o hromady hodnotných cen a dárků. Vše bylo vidět na proudech piva, které se ani na okamžik jak z plzeňských, tak irských píp nezastavilo… Hrála se živá irská hudba a kalilo se ikdyž byl všední den, až do rána… V průběhu celého týdne jsme podávali speciální irská menu, každý den jiné irské speciality a servírovali skoro vše v zeleném kabátku
Zobrazit více...

2.narozeniny St.Patrick! sobota 13. března 2010

Druhé narozeniny otevření restaurace se letos slavily ve velkém stylu…alkohol tekl proudem, zábava byla více než úžasná a domů se šlo až ráno. Děkujeme všem za projevenou přízeň a gratulace, které chodily i na Facebook… Váš St.Patrick
Zobrazit více...

Historická párty pátek 26. února 2010

Historická párty proběhla trochu s rozruchem, když se na hostech ocitl dvoumetrový živý had, leguán a šlehaly plameny až ke stropu. Pohodu večera zajistil nejeden bubeník, břišní tanečnice a interiér v dobové výzdobě.
Zobrazit více...

Ilona Stryová pátek 12. února 2010

Ilona Stryová dokáže vždy rozproudit večer! Je vynikající nejen jako houslistka, ale i zpěvačka a bavička! Po celou dobu se lidi baví vždy s pořádným odvazem a popíjejí až do posledních Iloniných tónů, které ač na domluvenou dobu, musí pokaždé aspoň o dvě hodiny natáhnout, protože ji klienti nepustí a chtějí přídavky…
Zobrazit více...

Mikulášská show sobota 5. prosince 2009

Na MIKULÁŠE nám obsluhoval nejen čert, ale i andělé a mikuláš

Zobrazit více...

Travesti SHOW! pátek 22. ledna 2010

Opět u nás proběhla vámi žádaná TRAVESTI SHOW! Vystoupila oblíbená Julia Landis, Vlasta a Tiffany Magic. Večer pokračoval v rytmu DISCO! Všichni jsme si to pořádně užili!
Zobrazit více...

Michael Jackson sobota 28. listopadu 2009

Párty ve stylu večer s M.Jacksonem se vydařil… Jeden z nejlepších českých imitátorů Jan Moflár a čeští mistři republiky vnesli do restaurace atmosféru skutečně jedinečnou, předvedli čísla působivá a bavili hosty po celý večer v rytmech písní již zesnulého M.Jacksona.
Zobrazit více...

Travesti SHOW! pondělí 16. listopadu 2009

Opět jsme zopakovali TRAVESTI SHOW se skupinou Crazy Goddess (Julia, Vlasta a Tiffany Magic). Zábava byla vynikající, všichni si to opět pořádně užili!
Zobrazit více...

Ilona Stryová pátek 25. září 2009

Když byla v Patrickovi Ilona Stryová poprvé, byla úžasem bez sebe, že měla vystoupení končit ve 24 hodin a ještě na přání lidí ve 2 hodiny ráno hrála, všichni pařili a houslistku nepustili…
Zobrazit více...

Travesti SHOW! pátek 12. září 2009

Travesti skupina Crazy Goddess ve složení Julia Landis, Tiffany Magic a Vlasta Wild vždy naplní restauraci k prasknutí a odreaguje od starostí nejednoho hosta! Vystoupí vždy s něčím jiným, vnese do prostor atmosféru, jakou člověk někdy nezažije ani na koncertu a přiveze sebou hvězdy show byznysu z celého světa. Na tento program je pokaždé zarezervovaná celá restaurace již několik týdnů předem. Jsou to jedny z nejžádanějších akcí podniku a vždy se na všechny travesťáky nejen personál, ale i hosté hrozně těší…
Zobrazit více...

Malibu párty sobota 15. srpna 2009

Malibu párty dopadla opět jako loni na výbornou! Všude voněl kokos, podnik nasákl hawaiskou atmosféru, lilo se nepočítaných litrů Malibu, bubeníci a celý promotým se po celou noc nezastavil a lidé pařili jak o život až do brzských ranních hodin…
Zobrazit více...

Mrož - oslava konce školního roku! pátek 26. června 2009

Tak tenhle MROŽ odměňoval na konec školního roku 2008-2009 každé vysvědčení, rozdal několik beden sladkostí a potěšil nejen nejmenší, ale i studenty a dospělé, kteří se za ním přišli pochlubit s vysvědčením a dobrým prospěchem…
Zobrazit více...

Travesti SHOW! pátek 12. června 2009

Na četná přání a pro obrovský úspěch jsme zopakovali TRAVESTI SHOW. Vystoupila slečna Julia Landys & Lady Madonna + Chi Chi Tornado a udělaly pořádnou SHOW, kterou si u nás všichni užili! Večer pak pokračoval ve stylu DISCO.
Zobrazit více...

I. a II. KSČ párty pátek 1. května 2009 a 8. května 2009

Tak tohle byl ÚLET!
Na KSČ párty I. a II. v roce 2009 všude vyčníval cíp ruské a československé vlajky, obraz Lenina, Husáka, Stalina a jiných státníků, nejen personál, ale i hosté dorazili v ulítlých hadrech totalitního režimu, takže nechyběl pionýrský šátek, svazácká uniforma, lidová milice a příslušník SNB, spartakiádník a ceny vybraných drinků vcelku lidové. Nechyběl skořápkář, všude karafiáty, céčka, za které se lilo nespočetné množství alkoholu, Rudé právo, kam se jen člověk podíval, diplomy, nástěnky, mávátka, stranické knížky, transparenty a vše, co k totalitnímu komunistickému režimu patřilo.
Lidé se bavili a recese vyvolala obrovský úspěch!
Zobrazit více...

Malibu megashow pátek 13. června 2008

Jedna z prvních netradičních a tematických megashow se konala ve znamení tance a známé značky Malibu. Výzdoba ve stylu tichomořského ostrova, všude samá palma, živá hudba a vystoupení plivačů ohně. To vše, ve spojení s krásnými hosteskami a dárky umocňovalo skvělou náladu všech zúčastněných. Tančilo se opravdu všude a pařilo se až do rána...
Zobrazit více...

St.Patrick – slavnostní otevírací párty pátek 14. března 2008

Slavnostní otevírací slavnost se konala dne 14. března 2008. Komorní akce pro zvané hosty se spoustou dárků a překvapení. Po mnoha týdnech zkoušení a plánování jsme si mohli všichni, poprvé naostro, vyzkoušet jaké to v St.Patricku vlastně je a bude. Několik irských tanečních vystoupení, polikači ohně, výborní živí hudebníci (samozřejmě irská muzika, jak jinak :)), nefalšovaný irský dudák a mnoho dalšího... Stoly se prohýbaly pod občerstvením, kuchaři servírovali u rautových stolů samé vybrané dobroty – prostě bylo to fajn. Máme pro vás několik fotografií...
Zobrazit více...

Fotografie jídel